Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

layout-img-1-3layout2layout3

Żeliwne wkłady kominkowe

Żeliwne wkłady komnkowe, wykonane przez firmę HARDTOP Centrum Odlewnictwa, to produkt najwyższej klasy. Są odporne na zniszczenia i czynniki zewnętrzne, a także na działanie wysokich temperatur. Ich ściany są masywne i grube, a dzięki zastosowaniu techniki odlewania charakteryzują się wysoką szczelnością. Wkłady te są ciężkie, ale za to świetnie akumulują ciepło i nie potrzebują dodatkowych elementów instalowanych w palenisku.

Wysoka jakość naszych produktów osiągana jest dzięki wysokiej klasy piecom indukcyjnym oraz pomiarom płynnego metalu na każdym etapie produkcji przy użyciu spektrometru. W ofercie sklepu HARDTOP Centrum Odlewnictwa znajdą Państwo wkłady kominkowe żeliwne, które dostępne są zarówno w stylu klasycznym i uniwersalnym, a także wzbogacone ozdobnymi elementami.

Dodatkowo, wśród produktów naszej firmy znajdują się wkłady kominkowe jednostronne i dwustronne, które mogą stanowić nie tylko lepsze źródło ciepła, ale także ciekawą ozdobę w Państwa domu. Jeśli poszukują Państwo produktów najwyższej jakości, które wyróżnia wyjątkowa trwałość i niezawodność.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu HARDTOP Centrum Odlewnictwa