Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

layout-img-1-3layout2layout3

Ruszt kominkowy

Firma HARDTOP Centrum Odlewnictwa przygotowała dla Państwa bogatą ofertę rusztów kominkowych najwyższej klasy. W naszym sklepie znajdą Państwo ruszty, które swoje zastosowanie znajdą w kotłach centralnego ogrzewania, piecach miałowych i podajnikowych. Wykonane są one z mocnego i odpornego żeliwa, które nawet pomimo dużej eksploatacji cechuje się dużą wytrzymałością.

Drugi rodzaj rusztów, które znajdują się w naszej ofercie to ruszty żeliwne i stalowe do kominków. Płaskie ruszty znajdą zastosowanie w zamkniętych kominkach, natomiast ruszty stojące oraz żeliwne z lilijką idealnie sprawdzą się w przypadku kominków otwartych oraz zamkniętych, a także grilli czy pieców wolnostojących. Dobry ruszt do kominka będzie słuzył przez długie lata.

Wszystkie ruszty kominkowe wykonane są z surowców najwyższej jakości, a ich dodatkowe pokrycie farbami żaroodpornymi pozwala eksploatować je przez długie lata. Ruszty, które oferujemy dostępne są w standardowych rozmiarach, ale również mogą zostać wykonane na zamówienie, aby dostosować je do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.